DUYURULAR


10-14 Şubat 2020 tarihlerinde Havana’da “Üniversite ve 2030 Gündemi için Sürdürülebilir Kalkınma” başlığıyla Küba Uluslararası Yükseköğretim Kongresinin bir sonraki toplantısı gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

23-25 Ekim 2019 tarihlerinde Boston’da (ABD), “AI World Conference & Expo: Accelarating Business Value Through AI” başlıklı konferans serisinin dördüncüsü gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

2-7 Temmuz 2019 tarihlerinde Bangkok’da COMEST 11. olağan oturumu ile IBC 26. olağan oturumu düzenlenecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

L'Oreal-UNESCO Uluslararası Ödülleri 2020 yılında Yaşam Bilimleri alanında verilecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Türkiye'de lisans veya lisansüstü eğitim gören 135 farklı ülkeden gelen öğrenciler iftarda bir araya gelecek. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

24-27 Eylül 2019 tarihlerinde "Muş Ovası Uluslararası Tarım Kongresi" düzenlenecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Kültürel anlaşmalar kapsamında Kuveyt Hükümetince Hükümetimiz emrine 10 adet Arapça dil bursu tahsis edilmiştir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Massachusetts Institute of Technology tarafından “MIT SOLVE” başlıklı Bilim, Teknoloji ve İnovasyon yarışması düzenlenecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Kültürel anlaşmalar kapsamında Belçika Hükümetince Fransızca Dili Yaz Kursu bursu tahsis edilmiştir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) Teknik Sekretaryası tarafından çeşitli alanlarda münhal kadrolar verilecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Sayfa:   1 2 3 4