DUYURULAR


Almanya Federal Cumhuriyeti tarafından 2020-2022 yılları arasında iki sefer beş aylık uluslararası meslek içi eğitim kursları düzenlenecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Kazan Federal Üniversitesi tarafından VI. Uluslararası Pedagojik Eğitim Forumu 27-29 Mayıs 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

İslam Kalkınma Bankasından (IKB) tarafından 2020-2021 akademik yılı burs verilecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Azerbaycan ADA Üniversitesi, yabancı öğrencilere yönelik olarak Alimerdan Bey Topçubaşov adına burs vermektedir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

2020 Ağustos ayında Moskova’da “Skolkovo Yenilik Merkezi”nde International Youth Robot Competition (IYRC-2020) adlı bir yarışma düzenlenecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Sınav ile ilgili detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından vatandaşlarımıza Ukrayna’daki yükseköğretim kurumlarında eğitim görmelerini teminen 2020-2021 akademik döneminde 5 devlet bursu verilecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından “Ortak Kültür Mirası: Türkiye ve AB Arasında Koruma ve Diyalog-II” hibe programı teklif çağrısı yayımlanmıştır. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

KEİ Uluslararası Daimi Sekretaryası’nda görevlendirilmek üzere denizcilik işleri ve mavi ekonomi konularında uzman bir danışmana ihtiyaç duyulmaktadır. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Nanyang Teknoloji Üniversitesi “Uygulamalı İktisat Bilimi” yüksek lisans programına öğrenci kabul edecektir. Detaylı bilgi için duyuru metnine bakınız.

Sayfa:   1 2 3 4 5  ...