Haberler

Haberler ​​​Yükseköğretim Kurulu Başkanı Özvar Türkiye-Azerbaycan Üniversitesi kuruluş çalışmaları için Azerbaycan’da (07.03.2024)

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Erol Özvar, Türkiye-Azerbaycan Üniversitesinin kuruluş çalışmaları için Azerbaycan'a resmi bir ziyaret gerçekleştirdi. Özvar’a ziyaretinde Yükseköğretim Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. H. Haldun Göktaş ve Yükseköğretim Yürütme..

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Özvar, yapay zekâ, dijitalleşme ve büyük veri alanlarında üniversitelerde açılacak yeni program ve bölümleri açıkladı (05.03.2024)

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Erol Özvar, yapay zekâ, dijitalleşme ve büyük veri alanlarında üniversitelerde açılacak yeni program ve bölümleri açıkladı. Yükseköğretim Kurulu Erol Özvar’ın başkanlığında, Yıldız Teknik Üniversitesi Otağ-ı Hümayun’da “Yapay.

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Özvar Antalya Diplomasi Forumu’nda “Bölgesel İş Birliğinde Kültür ve Eğitimin Rolü” konulu panele katıldı (03.03.2024)

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Erol Özvar, Antalya Diplomasi Forumu’nda “Bölgesel İş Birliğinde Kültür ve Eğitimin Rolü” konulu panele katıldı.

Duyurular

Yabancı Hükümet Bursları (02.01.2024)

abancı Hükümetlerce Hükümetimiz emrin Türk vatandaşlar için tahsis edilen lisans, yüksek lisans, doktora, araştırma ve dil kategorilerindeki burslara dair tüm bilgiler, Milli Eğitim Bakanlığı...

İslam Teknoloji Üniversitesi Burs Duyurusu (02.01.2024)

Dışişleri Bakanlığımız aracılığıyla İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Daimi Temsilciğimizden alınan yazıda, İİT alt organlarından biri olan İslam Teknoloji Üniversitesi'nin (IUT) 2023- 2024 akademik yılında burs...

İİT-Ali Şir Nevai Vakfı Tarafından Düzenlenecek Sempozyum (29.12.2023)

Dışişleri Bakanlığımız aracılığıyla İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Daimi Temsilciğimizden alınan yazıda, Ali Şîr Nevaî Uluslararası Vakfı tarafından 9 Şubat 2024 tarihinde "Nevaî ve Doğu Rönesansı"...

Önemli Bilgiler